TEAMS
ALL TEAMS
ARI
vMIA
ATL
vPHI
BAL
vTOR
BOS
vSF
CHC
vCIN
CIN
@CHC
CLE
vDET
COL
vNYM
CWS
@MIN
DET
@CLE
HOU
vTEX
KAN
@OAK
LAD
vTB
MIA
@ARI
MIL
vSD
MIN
vCWS
NYM
@COL
OAK
vKC
PHI
@ATL
PIT
vSEA
SD
@MIL
SEA
@PIT
SF
@BOS
STL
vWAS
TB
@LAD
TEX
@HOU
TOR
@BAL
WAS
@STL
POSITIONS
ALL
P
C
1B
2B
3B
SS
OF
J. Verlander
D. Keuchel
Yu Darvish
M. Keller
P. Corbin
Adam Plutko
B. Woodruff
Alex Young
B. Snell
S. Gray
B. Anderson
C. Paddack
M. Stroman
L. Lynn
N. Eovaldi
Ross Detwiler
M. Mikolas
C. Smith
Ross Stripling
M. Gonzales
W. Font
N. Arenado
V. Velasquez
Tim Melville
A. Meadows
M. Semien
D. Dahl
C. Biggio
M. Betts DTD
O. Albies
L. Webb
Bo Bichette
Todd Frazier
K. Newman
Y. Alvarez
M. Garver
Kris Bryant
G. Springer
D. Santana
Matt Olson
Rhys Hoskins
J. Villar
Trey Mancini
Wil Myers
H. Pence
Juan Soto
J.D. Davis
T. Story
J.D. Martinez
B. Harper
E. Inciarte
R. Quinn
A. Rizzo DTD
Alex Bregman
A. Rendon
D. Peralta
J. Soler
Y. Grandal
R. Grichuk
J. Heyward
Kyle Seager
Tim Anderson
M. Conforto
Kyle Lewis
E. Rosario
J. Polanco
N. Cruz
T. Pham
A. Nola
Sean Murphy
H. Castro
C. Blackmon
C. Dickerson DTD
S. Choo
Whit Merrifield
T. d'Arnaud
K. Hiura DTD
B. Belt
S. Marte DTD
N. Castellanos
L. Gurriel Jr.
Josh Donaldson
M. Smith
Nick Martini
J. Luplow
A.J. Pollock
D. Fowler
B. Anderson
Trea Turner
X. Bogaerts
Mike Moustakas
Matt Chapman
P. Severino
K. Marte
V. Reyes
T. Edman
C. Stewart
R. Devers
F. Lindor
L. Chisenhall
B. Nimmo
O. Mercado
Cody Bellinger
Kyle Schwarber
Paul Goldschmidt
Jose Altuve
Nick Markakis
V. Robles
R. Odor
C. Correa
Luis Arraez
Kyle Tucker
Max Moroff
Joey Votto DTD
Mark Canha
Amed Rosario
J. Mercer
Ryon Healy
Jeff McNeil
A. Riley
Seth Brown
T. Demeritte
Paul DeJong
Josh Naylor
A. Mondesi
Niko Goodrum
K. Davis
H. Kendrick
B. Reynolds
S. Turnbull
F. Freeman
Adam Eaton
E. Andrus
C. Santana
J. Choi
F. Cordero
Joey Gallo
Adam Frazier
R. McGuire
J. Jones
D. Swanson
H. Bader
Pete Alonso
Y. Puig
D. Smith Jr.
Tom Murphy
D. Vogelbach
Matt Joyce
J. Schoop
Shed Long
M. Machado
Nick Solak
R. Chirinos
Joey Wendle
M. Cabrera
J. Winker
D. Murphy
J.T. Realmuto
G. Hampson
A. Benintendi
B. Lowe
Eric Hosmer
Jon Berti
J. McCann
Yuli Gurriel
T. Grisham
Tim Locastro
Josh Bell DTD
V. Caratini
P. Sandoval
W. Flores
W. Adames
S. Piscotty
Jean Segura
Ryan Braun
R. Tellez
C. Shepherd
W. Calhoun
Nico Hoerner
W. Castro
B. Crawford
C. Seager
Pat Valaika
Josh Harrison
D. Freese
Alex Gordon
B. McKay
M. Rojas
D. Moore
G. Lux
Alex Verdugo
Evan Longoria
J. Bonifacio
J. Kipnis DTD
J. Candelario
P. O'Brien
Ben Zobrist
Cole Tucker
Kyle Garlick
DJ Stewart
A. Knizner
Max Muncy
Mike Yastrzemski
Josh VanMeter DTD
K. Wong
W. Castillo
B. Drury
Joc Pederson
Greg Garcia
A. Hays
D. Lugo
G. Greiner
B. Bradley
Cory Spangenberg
S. Vogt
J. Turner DTD
H. Alberto
P. Reyes
F. Galvis DTD
B. Dixon
G. Cooper DTD
Ryan Lavarnway
A. Aquino
Adam Duvall
Jose Trevino
M. Ozuna
R. Guzmán
Alen Hanson
T. Flowers
M. Dubon
H. Dozier
Greg Allen
S. Kingery
Adam Engel
M. Straw
Josh Fuentes
M. Margot
J. Murphy
G. Heredia
J. Smoak
V. Guerrero Jr.
B. McCann
F. Reyes
Josh Phegley
D. Peterson
M. Brantley
M. Moreland
Matt Beaty
Jake Cave
P. Ervin
R. Martin
Ryan McMahon
N. Mazara
Alex Avila
Adam Haseley
C. Iannetta
W. Contreras
Rio Ruiz
Josh Reddick
F. Mejía
C. Taylor
J. Stallings DTD
Ian Kinsler
Juan Lagares
Max Kepler
Chad Pinder
T. Austin
A. Barnes
T. Naquin
M. Williams
K. Pillar
Tony Wolters
Ian Happ
D. DeShields
L. Cain
D. Bote
T. Davis
A. Hedges
E. Escobar
Jake Bauers
Nick Hundley
M. Haniger
C. Sisco
Eric Thames
Yu Chang
J. Dyson
B. Rodgers
L. Martin
R. Davis
Matt Duffy
Lane Thomas
W. Ramos
Ty France
B. Holt DTD
G. Polanco
Cam Gallagher
L. Duda
M. Gonzalez
Matt Carpenter
J. Bradley Jr.
D. Solano
R. Grossman
D. Smith
Nick Ahmed
K. Kiermaier
C. Cuthbert
J. Camargo
S. Castro
J. Profar
C. Moran
M. Walding
A. Santander
John Hicks
F. Cervelli
Drew Butera
M. Franco
R. Rodríguez
R. Martin