TEAMS
ALL TEAMS
ATL
vSTL
BAL
@CLE
CHC
@CIN
CIN
vCHC
CLE
vBAL
CWS
vTOR
DET
vOAK
KC
vTEX
MIL
@PHI
MIN
@SEA
NYM
@WAS
OAK
@DET
PHI
vMIL
PIT
@SD
SD
vPIT
SEA
vMIN
STL
@ATL
TEX
@KC
TOR
@CWS
WAS
vNYM
POSITIONS
ALL
P
C
1B
2B
3B
SS
OF
T. Bauer
Luis Castillo
Zack Wheeler
STARTING
Zach Eflin
STARTING
C. Bassitt
STARTING
Jose Quintana
J. Teheran
S. Turnbull
STARTING
T. Williams
Eric Lauer
M. Stroman
Zach Davies
STARTING
L. Lynn
STARTING
H. Bailey
STARTING
Adam Wainwright
Erik Swanson
M. Pineda
A. Sanchez
STARTING
E. Suarez
Josh Bell
Alex Gordon
S. Marte
D. Covey
Yoan Moncada
C. Yelich
Jean Segura
A. Mondesi
G. Polanco
J. Polanco
M. Machado
Kris Bryant
F. Lindor
F. Galvis
M. Conforto
Paul DeJong
Nick Senzel
D. Santana
L. Forsythe
J. Baez
Paul Goldschmidt
B. Buxton
R. Grichuk
Omar Narvaez
H. Pence
N. Lopez
R. Acuna Jr.
E. Rosario
R. Rodriguez
Y. Puig
M. Gonzalez
L. Martin
O. Herrera
Dan Straily
Jeff McNeil
Rhys Hoskins
F. Reyes
M. Haniger
A. Rendon
C. Hernandez
F. Freeman
Jose Abreu
Trey Mancini
Joey Gallo
Ryan Braun
V. Guerrero Jr.
B. Nimmo
M. Ozuna
J. Kipnis
M. Franco
Whit Merrifield
Dee Gordon DTD
J. Villar
Jose Ramirez
A. McCutchen
V. Robles
Amed Rosario
R. Grossman
Y. Grandal
J. Luplow
A. Riley
W. Contreras
B. McKinney
M. Semien
J. Soler
D. Smith Jr.
Nick Markakis
H. Dozier
N. Mazara
D. Lugo
Josh Donaldson
B. Harper
D. Swanson
R. Perez
D. Vogelbach
D. Fowler
J. Castro
Greg Garcia
Joey Votto
H. Kendrick
V. Caratini
Adam Frazier
Jose Martinez
Jose Iglesias
C.J. Cron
N. Castellanos
Mike Moustakas
R. Guzman
C. Santana
J. Schoop
S. Wilkerson
K. Wong
Wil Myers
S. Piscotty
J.D. Davis
Matt Chapman
Jake Bauers
Eric Hosmer
Matt Olson
R. Laureano
B. McCann
E. Encarnacion
K. Davis
K. Newman
K. Hiura
R. Odor
Ryan O'Hearn
Juan Soto
D. Santana
P. Severino
O. Mercado
Eric Sogard
C. Gonzalez
C. Tilson
Y. Molina
J.P. Crawford
Eric Thames
Matt Carpenter
C. Stewart
C. Davis
J. Jones
Josh Harrison
Rio Ruiz
J. Smoak
I. Kiner-Falefa
Y. Alonso
Ben Gamel
Kyle Schwarber
Y. Sanchez
W. Calhoun
Adam Eaton
L. Garcia DTD
O. Arcia
W. Castillo
R. Cano
J. Heyward
G. Parra
B. Reynolds
Ryan Cordell
Curt Casali
O. Albies
Josh Phegley
B. Drury
J. Profar
Max Kepler
K. Gutierrez
J. Winker
T. Nido
Niko Goodrum
M. Sano
N. Delmonico
Ryon Healy
G. Greiner
A. Knapp
Ian Kinsler
M. Cabrera
D. Smith
W. Difo
H. Alberto
Kurt Suzuki
J. Davis
Jose Peraza
M. Smith
D. Descalso
R. Nunez
Alex Dickerson
E. Diaz
Jake Elmore
A. Hedges
Cam Gallagher
A. Sanchez
J. Aguilar
Mark Canha
A. Houser
T. Gore
Kyle Farmer
Chad Pinder
Sean Newcomb
D. Jansen
T. Toussaint
F. Liriano
M. Cabrera
Matt Joyce
W. Ramos
Juan Lagares
Todd Frazier
C. Culberson
T. Chatwood
M. Taylor
B. Dozier